Київ, проспект П. Григоренка 5-А, офіс 3 +38 (044) 228-38-63, 067 442-28-02

Головна

Запрошуємо на виставки
26 – 28 вересня 2024

Кожний квиток дійсний для відвідування двох виставок: ECO-Expo, HANDMADE-Expo.

Правила використання квитка:

Квиток на виставку надає право одноразового входу на виставку одній особі, сканування квитка анулює його вартість і унеможливлює повторне використання.

Для того щоб Відвідувач мав можливість протягом одного дня вільно входити на територію виставки, необхідно отримати браслет на реєстрації виставки після сканування квитка. Ви можете взяти у організотрів браслет як одразу на вході на реєстрації, так і пізніше, у разі виникнення потреби тимчасово залишити приміщення виставки. Наступного дня браслет не буде дійсним.

Браслет дійсний лише один день (день отримання) та дає право безкоштовного входу для однієї персони за умови кріплення на зап’ясті.

Квиток дійсний лише в дати проведення заходу. Вхід на виставку зачиняється для відвідувачів за 30 хвилин до завершення часу роботи, згідно з офіційним графіком роботи заходу, який розміщений на сайті відповідного заходу.

Квиток надається лише в електронному вигляді.

Увага!

  • На період дії сигналу повітряної тривоги (до сигналу відбій повітряної тривоги) проведення заходу зупиняється. При надходженні сигналу повітряної тривоги відбувається негайна евакуація учасників і відвідувачів виставки із будівлі павільйону комплексу “Міжнародний виставковий центр”.
  • Учасники і відвідувачі зобов’язані залишити виставкові приміщення.
  • У павільйоні буде розміщена інформація про наявність найближчого укриття, в якому можна перечекати повітряну тривогу.
  • Після сигналу відбій повітряної тривоги виставка відновлює свою роботу через 15 хвилин, після зайняття учасниками своїх місць на стендах.
  • Просимо Вас не перешкоджати проходу учасників на територію виставки після сигналу відбій повітряної тривоги.
  • Повторний вхід відвідувачів на виставку після сигналу відбій повітряної тривоги можливий лише за наявності браслета, який було отримано в цей день на реєстрації виставки.
  • Якщо повітряна тривога оголошується менше ніж за 30 хвилин до закриття виставки, робота виставки на цей день завершується.

Відповідальність сторін:

При надходженні сигналу повітряної тривоги відбувається негайна евакуація учасників і відвідувачів виставки із будівлі павільйону комплексу “Міжнародний виставковий центр”.

Учасники і відвідувачі зобов’язані залишити виставкові приміщення.

Відвідувач несе відповідальність за якість друку квитка (чорно-білий або кольоровий) або його відображення на екрані електронного пристрою.

В разі якщо штрих-код квитка неможливо відсканувати – відвідувач втрачає право на безкоштовний вхід на виставку.

Організатор не несе відповідальності за проблеми та збій у роботі електронних пристроїв та програм відвідувача,  організатор не дає права безкоштовного входу у разі втрати або недоступності штрих-коду квитка відвідувача, не надає доступ до баз та технічних засобів Організатора заходів.

Організатор зобов’язаний надати можливість 1 раз відвідати виставку в разі наявності сплаченого квитка.

Організатор залишає за собою право вносити зміни у склад учасників та програму виставки.

Організатор не несе відповідальності за асортимент товарів учасників, якість товарів та ціни.

Співорганізатор:

ПУТИНЦЕВА ЄВГЕНІЯ ВІТАЛІЇВНА, ФОП

Юридична адреса:

Україна, 03035, місто Київ, вул.Липківського Василя Митрополита,
будинок 30, квартира 113

ЄДРПОУ 2820214463

Тел. +38067 442-28-02

Адреса для листування:

Пр-т Григоренка 5А, оф.11 м. Київ, 02055

e-mail: info@tnf.com.ua

 

Співорганізатор – продає квитки на відвідування заходів на сайті tickets.tnf.com.ua.

Відвідувач – купує квитки на відвідування заходів.

Вартість квитка на сайті – 70,00 грн (на 1 вхід).

Вартість квитка в касі Міжнародного виставкового центру – 85 грн (на 1 вхід).

Дітям до 14 років вхід безкоштовний.

Безкоштовний віхд для учасників бойових дій, за наявності посвідчення.

Повернення квитка та оплати:

Повернення квитка, придбаного на сайті www.tickets.tnf.com.ua та сплачених коштів здійснюється лише у разі переносу або відміни виставки лише за вимогою Відвідувача. У випадку перенесення виставки на інші дати – строк дії квитків автоматично змінюється на актуальні дати.

Якщо я не отримав квиток:

Якщо Ви сплатили вартість квитка та не отримали його на вказану електрону пошту, будь ласка, зверніться за телефоном +38067 442-28-02 (вайбер, телеграм, телефон) або за адресою UkrainianPodium.PC@gmail.com. Вам необхідно передати наступну інформацію: ім’я та прізвище особи, що придбала квиток, телефон, що вказали при реєстрації, e-mail. Бажано додати квитанцію перерахування коштів, дату та час купівлі. З Вами зв’яжеться наш представник та обов’язково надішле Ваш квиток (квитки).

Також Ви можете звернутися на реєстрацію на вході виставки, Вам обов’язково допоможуть та відновлять Ваш квиток, але це може зайняти певний час. Тому для збереження Вашого часу та уникнення затримки на реєстрації – бажано організувати отримання квитка заздалегідь.

Відвідувач не має права:

  • використовувати квиток іншої особи, браслет іншої особи,
  • передавати квиток та браслет іншим особам,
  • продавати квиток та/або браслет

У випадку порушення вищевикладених правил або зняття браслета з зап’ястя, відвідувач втрачає право на безкоштовний вхід.